Üretim

Üretim

Son teknoloji armağanı olan makine parkuru ve işinde deneyimli ve profesyonel kadromuz ile hızlı teslimat sürelerimiz ile zamanında ve istediğiniz özelliklerde üretim yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet ediyoruz.

Uluslararası standartlarda kalite yeterliliklerine sahip polikarbonat film, polyester film, hardcoat polyester film, çift taraflı bantlar, PVC film ve levhaları müşterilerimize makul fiyatlarla sunuyor ve kalitemizle pazarda kendimize iyi bir yer ediniyoruz.

Yüksek Makina Parkuru

Endüstriyel kullanım sırasında, farklı yüzey özelliklerine sahip materyallerin birbirine yapışmasını sağlayacak, farklı ısı ve ortam özeliklerine uygun yapışkan bantların, son teknoloji yüksek kapasiteli makine parkurumuzda istediğiniz metraj ve genişlikte, die-cut ünitemizde ürün şeklinize uygun ve kullandığınız alanda verimlilik artırıcı şekilde sağlanması uzmanlık alanımızdır. Ürünlerimizi tercih eden müşterilerimize sıkı rekabet koşullarında her daim bir adım önde tutacak ürün ve hizmetlerimizle, kalitemizden ödün vermeden üretmeye devam ediyoruz.

Çift taraflı yapışkan bantlar, köpük bantlar, transfer bantlar, pvc bantlar, koli bantları, maskeleme bantları, alüminyum bantlar, merdiven kaydırmaz bantlar, duct tape, filament bantlar, polikarbonat filmler, polyester filmler, spacer bantlar, die cut ve kiss cut bantlar gibi standart ürünlerimizin yanında müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda da üretim yapabilmekteyiz. Yapışkanlı bant üretimi sektöründe yılların getirdiği tecrübe ve geniş üretim skala olanaklarımıza diğer üretici firmaların birçok avantajı Fema Bant olarak beraberimizde getiriyoruz.